O nás

Stručně

  • na trhu jsme od roku 1994 - AA MZDY je obchodní značka pro nový segment trhu
  • specializujeme se na mzdové účetnictví
  • zpracováváme mzdy i v nejsložitějších oborech – zdravotnictví a školství
  • služby poskytujeme více než 100 firmám
  • zpracováváme více než 6 000 osobních čísel
  • máme stabilní tým zkušených mzdových účetních
  • za naše služby ručíme, jsme nadstandardně pojištěni pro případné škody

Naší firemní strategii lze shrnout do 3 slov:

KOMPETENCE - STABILITA - EFEKTIVITA

Historie společnosti Š-servis Praha, s.r.o.

Firma vznikla v roce 1999. Její úzká specializace na zpracování mezd byla konkurenční výhodou. Z počátku to bylo pole neorané a nám se dařilo. Zpracování mezd jsme pyšně nabízeli jako sofistikovanou službu s vysokou přidanou hodnotou.

Mysleli jsme si, že náš cíl naplňujeme, ale z dnešního pohledu jsme v podstatě přešlapovali na místě. Promarnili jsme spoustu příležitostí. Měli jsme rychlý start, ale pak jsme se v podstatě jenom vezli. Dokud jsme vyhrávali 5 ze 6 výběrových řízení, bylo vše v pořádku, ale pak jsme dlouhou dobu nevyhráli ani jedno! Bylo to kruté probuzení ze „spánku na vavřínech“. Konkurence nás začala předhánět. Náš zastaralý software a z dnešního pohledu málo efektivní metody práce toto rozčarování přinést musely. Bojovali jsme o holé přežití.

Nezbylo než se vrhnout do práce. Výběrové řízení na nový software mělo 3 stupně a trvalo 8 měsíců. Na jeho konci byl nový software, který byl kompilací toho nejlepšího, co na trhu bylo a spousta znalostí o tom, jak to dělat lépe. A před námi byl maraton přechodu na nový software - tak, aby naši zákazníci zůstali naši. To vše za běžného provozu. Byla to těžká práce. Ale vyplatila se! Pozvolna přicházela i odměna v podobě vyšší produktivity práce. Někteří zprvu nedůvěřiví zákaznici najednou pochopili výhody. Na nové požadavky jsme dokázali nejen pružně reagovat, ale dokonce i mnohdy sami v předstihu nabídnout řešení.

Akcelerace přišla v době začátku krize. To se hodilo. Z počátku jsme žádnou krizi necítili. Ta do našeho sektoru přišla se zpožděním. Byli jsme připraveni a viděli krizi jako příležitost. Konkurence v tu dobu nebývale narostla a spustila sebezničující cenovou válku. Nasadili jsme LEAN management a zaváděli inovace jednu za druhou (kancelář bez papíru, vzdálené přístupy, outsourcing tisku, call centrum, automatizace procesů, nové postupy práce …). Náš přístup nám pomohl naše trhy nejen zachovat, ale i rozšířit. To upevnilo naši pozici na trhu.

Sledujeme nové trendy a s předstihem se připravujeme na nové dopady. Průběžně analyzujeme potřeby našich zákazníků. Snažíme se nekopírovat konkurenci, ale dělat věci co nejefektivněji. Někdy z této doby se datují kořeny myšlenky zabývat se potřebami, které budou mít naši zákazníci za 2 roky. Vsadili jsme na lidi a to se vyplatilo. Komunita je vždy chytřejší než jedinec. Pracujeme v oboru, který se překotně mění. Mnoho menších změn několikrát do roka, zásadní změny vždy po několika letech. Nazvat zpracování mezd magií mayských kněží není nadsázkou.

Naše jméno je v podstatě zkratkou:

S             - specializace

E             - efektivnost

R             - rychlost

V             - výkonnost

I              - inovativnost

S             - spolehlivost

Reference

Klíčovým slovem při poskytování služeb externí mzdové účtárny je diskrétnost.

Někteří z našich klientů nám poskytli souhlas s uveřejněním referenčního kontaktu v případě zájmu potenciálního zákazníka. Kontaktujte nás prosím. Rádi Vám poskytneme detailní informace o relevantních referenčních zakázkách.

Historie a budoucnost společnosti

Naše služby jsme začali poskytovat v roce 1994 zejména v oblasti školství. V tomto oboru jsme si vybudovali pevnou pozici. Postupně se zejména na základě pozitivních osobních doporučení rozšířil okruh našich zákazníků i o společnosti z komerční sféry.

V roce 2008 jsme dospěli k rozhodnutí, dedikovat pro tuto skupinu zákazníků část zdrojů společnosti. Naši zákaznící z řad obchodních a výrobních společností, či společností zaměřených na služby tak mohou zároveň využívat silného a stabilního zázemí týmu mzdových účetních a služeb pracovníků, kteří dbají na řešení jejich specifických požadavků.