AA Mzdy Praha - zpracování mezd a mzdová agenda

Proč externí zpracování mezd?

Mzdy jsou stále složitější. Jsme zde, abychom podali pomocnou ruku všem, kdo chápou rizika labyrintu legislativní džungle upravující mzdovou agendu.
 

Dokladem toho, že zpracování mezd děláme dobře je změna pohledu našich zákazníků na celou oblast zpracování mezd:
 

"Místo řešení neustálých změn v oblasti mzdové agendy, máme spolehlivého partnera a... jednodušší už zpracování mzdy nemůže být."
 

Kdyby externí zpracování mezd nebylo výhodné, nebyli bychom na trhu ani my, ani naše konkurence. Jedním z hlavních motivů, zvláště v dnešní době volající po úspoře nákladů, je snížení cen za mzdy a tím i za celé mzdové zpracování. Externí forma zpracování mzdy je skutečně ve většině případů cenově výhodnější. Není to však výhoda jediná.

 

Je vždy nutné posoudit formu a rozsah externího zpracování mezd a mzdové agendy. Nejen v závislosti na velikosti, ale i podle zaměření hlavní činnosti klienta. Toto zhodnocení mzdového zpracování by mělo komplexně pokrýt všechna "pro" i " proti" a nalézt nejvhodnější variantu pro Vaše mzdy.

Mzdy a mzdová agenda – klíčové faktory ovlivňující rozhodování:

  • NÁKLADY na mzdovou agendu

  • Mzdová LEGISLATIVA – nároky na sledování ZMĚN

  • ZODPOVĚDNOST za výsledky zpracování mezd

  • Personální otázka - ZASTUPITELNOST

  • ROZSAH prováděných činností v oblasti zpracování mezd

Na mzdy a zpracování mezd se specializujeme již 15 let.

Nemusíme a nechceme prodávat Vám software, nemusíme a nechceme Vás ohromovat nabídkou služeb, které vlastně nepotřebujete. Chceme Vám poskytnout nejlepší dostupné řešení Vaší mzdové agendy.

Od chvíle, kdy převezmeme zpracování Vašich mezd, získáváte záruku silného partnera!

MZDY A ZPRACOVÁNÍ MEZD:

AA mzdy, s.r.o. Ondříčkova 48.

130 00  Praha 3, www.aamzdy.cz

Jiří Kysela, kysela@mzda.eu

  

 

Novinky

Redukční hranice při výpočtu mzdových náhrad

18.10.2011 15:20
Změna redukčních hranic při výpočtu náhrady mzdy   Redukční hranice (RH) pro výpočet náhrady mzdy jsou: I. RH výpočtu mzdy = 0,175 x 825 = 144,38 Kč II. RH výpočtu mzdy = 0,175 x 1237 = 216,48 Kč III. RH výpočtu mzdy = 0,175 x 2474 = 432,95...

Zrušen odpočet náhrady mzdy za pracovní neschopnost

07.09.2011 15:03
Od 1.1. 2011 byl byl zrušen odpočet poloviny náhrady mzdy za pracovní neschopnost nebo karanténu od pojistného na sociální zabezpečení, které má zaměstnavatel odvádět.

Zaměstnavatelé hradí mzdu 21 dnů

01.06.2011 00:00
Úprava výpočtu náhrady mzdy za dobu pracovní neschopnosti se prodlužuje na 21 dnů, tj. od ledna hradí zaměstnavatel 21 dnů nemoci.  
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>